-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
20,4% Emamectine Benzoate 10% Chlorfenapyr SC Natuurlijke plantaardige insecticiden Voor Tomato Hornworm
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Unioasis |
| Certificering | Pesticide Registration Certificate |
| Modelnummer | 2% Emamectine Benzoate + 0,4% Bt + 10% Chlorfenapyr SC |
| Min. bestelaantal | 100 kg |
| Prijs | $0.54 -- $5.18 |
| Verpakking Details | 20+20ml, 200+200ml. |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 kg per week |
| Actief ingrediënt | Emamectine benzoaat + Bt + Chlorfenapyr | Formulering | Suspensieconcentraat |
|---|---|---|---|
| Actieve inhoud | 2,4% emamectinebenzoaat + 10% chloorfenapyr | Houdbaarheid | 2 jaar |
| Dosering | 300-600 g/ha | Opslagtemperatuur | Onder 25℃ |
| Markeren | Emamectine benzoate Natuurlijke plantaardige insecticiden,Tomatenhoornworm Natuurlijke plantaardige insecticiden,Tomatenworm-insecticide |
||
Emamectine benzoaat is een nieuw type semi-synthetisch insecticide met een hoge efficiëntie, gesynthetiseerd uit het fermentatieproduct avermectine B1.lage toxiciteit (het preparaat is bijna niet-toxisch)In vergelijking met vermectine is de insecticide-activiteit met 1-3 graden verbeterd.Het heeft een zeer hoge activiteit tegen larven van lepidopteren insecten en vele andere plagen en mijtenHet heeft zowel maagtoxiciteit als contactdodelijke effecten bij zeer lage doses. (0,084~2 g/ha) heeft een zeer goed effect, en in het bestrijdingsproces van plagen doet het geen schade aan nuttige insecten,is bevorderlijk voor de alomvattende bestrijding van plagen, naast het uitbreiden van het insecticide spectrum, vermindert de toxiciteit voor mens en dier.
| ICAMA REG.NO. | PD20150309 |
| Merknaam | UNIOASIS |
| Actief bestanddeel | Emamectine benzoate+Bt |
| Vervaardiging | SC |
| Inhoud van werkzaam bestanddeel | 2% Emamectine Benzoate + 0,4%Bt |
| Bescherm objecten | Groenten, maïs, rijst, bos |
| Actieve plagen | Sojapod-borer, Spodoptera exigua, rijstbladroller, Spodoptera litura, maïsborer, Amerikaanse witte mot |
- Veiligheid en milieubescherming, bepleit door de staat, die biologische bestrijdingsmiddelen zijn zonder residuen en vervuilingsvrij.
- Super hoge efficiëntie en breed insecticide spectrum.
- Het is tientallen keren zo actief als avermectine.
- Een van de meest kosteneffectieve verbindingen.
- het wordt veel gebruikt in groenten, fruit, fruitbomen, veldgewassen, enz.
Dosering: 300-600 g/ha, spuit
Emamectine benzoate kan de effecten van neuroticisme zoals glutamaat en gamma-aminoboterzuur (GABA) versterken, waardoor een grote hoeveelheid chloride-ionen de zenuwcellen kunnen binnendringen,veroorzaken verlies van celfunctie en verstoren zenuwgeleiding. De larven stoppen onmiddellijk met eten na contact, waardoor problemen ontstaan. De omkering van verlamming bereikt het hoogste sterftecijfer binnen 3-4 dagen. Omdat het strak aan de bodem is gebonden, lekt het niet.,en zich niet ophoopt in het milieu, het kan worden overgedragen door translaminaire beweging, en wordt gemakkelijk door gewassen opgenomen en dringt de epidermis binnen,zodat de toegepaste gewassen op lange termijn residuele effecten hebbenDeze sterftecijfer bereikt een hoogtepunt en wordt zelden beïnvloed door milieufactoren zoals wind en regen.
Dit product moet worden bewaard in een droog en koel magazijn onder 25°C om blootstelling aan zonlicht en vochtigheid te voorkomen.Houd uit het bereik van kinderenGebruik voorzichtig tijdens het vervoer om schade te voorkomen.
Draag beschermende kleding en handschoenen bij het gebruik van dit product, gebruik een masker om inademing van vloeibare geneesmiddelen te voorkomen, eet of drink niet tijdens het drinken.en de huid van de blootgestelde delen tijdig reinigenZwangere vrouwen, vrouwen die borstvoeding geven en allergieën zijn verboden.Raadpleeg een arts als er bijkomende bijwerkingen optreden tijdens gebruik..
![]()

