-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
Landbouw 70% Acetamipride WP Zwarte bladluizen Biochemisch Pesticide Groentenbladluizen Spray
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Unioasis |
| Certificering | Pesticide Registration Certificate |
| Modelnummer | 70% Acetamiprid WP |
| Min. bestelaantal | 100 kg |
| Prijs | $0.2--$2.5 |
| Verpakking Details | (3g+3g), (5g+5g), 100g. |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 kg per week |
| Bestrijding van plagen | Vleesluizen, tarwevleesluizen, perzikvleesluizen, plantenvleesluizen | Classificatie | Biologisch chemisch bestrijdingsmiddel |
|---|---|---|---|
| ICAMA REG.NO. | PD20172142 | Formulering | Wp |
| Actief ingrediënt | 70% acetamipride | Sollicitatie | Tarwe, groenten, fruitbomen |
| andere naam | Aficide | Soort levering | Voorraad |
| OEM/ODM | Ondersteuning aanpassen | Logo | Ondersteuning aanpassen |
| Verzending manier | Zee-Landlucht | Houdbaarheid | 2 jaar |
| Markeren | Landbouwuitblussen organisch pesticide,zwarte bladluizen organisch bestrijdingsmiddel,Acetamiprid plantaardig plaagspray |
||
Landbouwbestrijdingsmiddelen 70% Acetamiprid WP Groente-insecticiden voor Bladluis Tarwemijt Perzikluis
Als een nieuw type insecticide heeft acetamiprid naast contact- en maagtoxiciteit een sterk penetrerend effect en vertoont het snelwerkende insecticidale kracht, met een langdurig effect van ongeveer 20 dagen.
Dit product heeft een lage toxiciteit voor mensen en dieren, een lage letaliteit voor natuurlijke vijanden, een lage toxiciteit voor vissen en weinig impact op bijen.Het is geschikt voor de bestrijding van hemiptera-plagen op diverse gewassen zoals fruitbomen en groenten; het gebruik van granulaat als bodembehandeling kan ondergrondse plagen voorkomen en bestrijden.Het heeft de voordelen van een lage dosering, goede snelwerkendheid, hoge activiteit, lange werkingsduur en een breed insecticidale spectrum. Omdat het werkingsmechanisme verschilt van conventionele insecticiden, heeft het speciale effecten op plagen die resistent zijn tegen organofosfaten, carbamaten en pyrethroïden.
![]()
| ICAMA REG.NR. | PD20172142 |
| Merknaam | UNIOASIS |
| Werkzame stof | acetamiprid |
| Formulering | WP |
| Gehalte werkzame stof | 70% acetamiprid |
| Te beschermen objecten | tarwe, groenten, fruitboom |
| Actieve plagen | Bladluizen, tarweluizen, perzikluizen, groenteluizen |
1. Het heeft het effect van contactdoding, maagvergiftiging en sterke osmosie, waardoor insecten snel worden gedood
2. Hoog gehalte, lage dosering, hoge activiteit, breed insecticidale spectrum, het effect duurde tot 20 dagen
3. Geschikt voor plaagbestrijding van fruitbomen, groenten en andere gewassen
Dosering: 30-45 g/Ha, spuiten
Draag bij gebruik van dit product beschermende kleding en handschoenen, maskers om inademing van vloeibare medicatie te voorkomen, eet of drink niet tijdens het drinken. Na toepassing handen en gezicht wassen en de huid van blootgestelde delen tijdig reinigen, gevoelig voor zijderupsen, en vermijd gebruik rond zijderups- en moerbeigebieden. Zwangere vrouwen, zogende vrouwen en allergische personen zijn verboden. Raadpleeg een arts bij eventuele bijwerkingen tijdens het gebruik.

