-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
Agrochemische 10% Beta SC Cypermethrine Insecticide Producten Spray Voor Groenten
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Unioasis |
| Certificering | Pesticide Registration Certificate |
| Modelnummer | 10% beta-cypermethrinten |
| Min. bestelaantal | 100 kg |
| Prijs | $0.35--$5.0 |
| Verpakking Details | 50 ml, 200 ml, 300 ml, 500 ml, 1000 ml/fles |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 kg per week |
| Bestrijding van plagen | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, bladkever | Classificatie | chemisch bestrijdingsmiddel |
|---|---|---|---|
| ICAMA REG.NO. | WP20160001 | Formulering | SC |
| Actief ingrediënt | 10% beta-cypermethrine | Sollicitatie | Groenten, fruitbomen. |
| andere naam | Beta-cypermethrinten | Soort levering | Voorraad |
| OEM/ODM | Ondersteuning aanpassen | Logo | Ondersteuning aanpassen |
| Verzending manier | Zee-Landlucht | Houdbaarheid | 2 jaar |
| Markeren | Agrochemische cypermethrine-insecticiden,Beta-cypermethrine-insecticiden,Cypermethrine plantaardig insecticidesproei |
||
Landbouwchemicaliën 10% Beta Cypermethrin SC Agrochemical Insecticiden voor Groenten Fruitbomen Katoen Thee Plant
Beta-cypermethrin, ook bekend als cyanopentylvaleraat, is een landbouwkundig insecticide dat voornamelijk lepidoptere plagen op gewassen bestrijdt en een sterke toxiciteit heeft. Insecticiden die niet-systemisch zijn, maar contact- en maagtoxische effecten hebben. Door interactie met het natriumkanaal van de plaag wordt de functie van het zenuwstelsel vernietigd. Gebruikt in de volksgezondheid en veeteelt om een verscheidenheid aan plagen te bestrijden, zoals vliegen, kakkerlakken, muggen, vlooien, luizen, bedwantsen, dierlijke ectoparasieten zoals teken en mijten.
![]()
| ICAMA REG.NR. | WP20160001 |
| Merknaam | UNIOASIS |
| Actief ingrediënt | Beta-cypermethrin |
| Formulering | SC |
| Actief ingrediëntgehalte | 10% Beta-cypermethrin |
| Beschermde objecten | Groenten, fruitbomen |
| Actieve plagen | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Bladkever |
1. Het effect werkt snel en duurt lang
2. Hoog gehalte aan actieve ingrediënten, stabiele kwaliteit, kleine dosering
3. Geschikt voor katoen, groenten, fruitbomen, theebomen en andere plantenplagenbestrijding
![]()
Dosering: 3000-5000g/Ha, spuiten
Draag bij gebruik van dit product beschermende kleding en handschoenen, maskers om inademing van vloeibaar medicijn te voorkomen, eet of drink niet tijdens het drinken. Na toepassing handen en gezicht wassen en de huid van blootgestelde delen tijdig reinigen, gevoelig voor zijderupsen, en vermijd gebruik rond zijderups- en moerbeigebieden. Zwangere vrouwen, zogende vrouwen en allergische personen zijn verboden. Raadpleeg een arts bij eventuele bijwerkingen tijdens gebruik.
V1. Is het een biologisch bestrijdingsmiddel?
Ja, het is een biologisch bestrijdingsmiddel, de ingrediënten zijn allemaal microbieel.
V2. Gebruikt op welke gewassen?
Het wordt gebruikt op de meeste kruisbloemige groenten, zoals: kool, broccoli, groene groenten, koolzaad, boerenkool, waterkers, radijs, rucola, mosterd, raap, kool etc.
V3. Doodt welke plagen?
Het is effectief tegen Plutella xylostella, koolwitje, spodoptera exigua, maïsworm, sojaboon-peulboorder
V4. Wat is de verpakking?
We kunnen OEM/ODM labelverpakkingen doen, bijvoorbeeld in 100g per klein zakje. We leveren ook bulkverpakkingen, zoals 25KG/drum
V5. Kunt u gratis monsters verstrekken?
We willen graag 1-2KG gratis monsters verstrekken. En u moet betalen voor de vracht
V6. Kent u de belangrijkste plagen op groenten?
Fall army worm, diamondback moth, spodoptera exigua, witje, boonboorder etc.

