-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
Veilig 70% Acetamiprid Insecticide WP Voor groenteplanten
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Unioasis |
| Certificering | Pesticide Registration Certificate |
| Modelnummer | 70% Acetamiprid WP |
| Min. bestelaantal | 100 kg |
| Prijs | $0.2--$2.5 |
| Verpakking Details | (3g+3g), (5g+5g), 100g. |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 kg per week |
| Bestrijding van plagen | Vleesluizen, tarwevleesluizen, perzikvleesluizen, plantenvleesluizen | Classificatie | Biologisch chemisch bestrijdingsmiddel |
|---|---|---|---|
| ICAMA REG.NO. | PD20172142 | Formulering | Wp |
| Actief ingrediënt | 70% acetamipride | Sollicitatie | Tarwe, groenten, fruitbomen |
| andere naam | Aficide | Soort levering | Voorraad |
| OEM/ODM | Ondersteuning aanpassen | Logo | Ondersteuning aanpassen |
| Verzending manier | Zee-Landlucht | Houdbaarheid | 2 jaar |
| Markeren | Acetamipride insecticide voor bladluizen,Insecticide van plantaardige oorsprong,veilig insecticide voor plantaardige planten |
||
70% Acetamiprid WP het beste bladluis laag toxiciteit biologisch pesticide insecticide effectief afdoden
Als een nieuw type insecticide heeft acetamipride naast contact- en maagtoxiciteit een sterk penetrerend effect en toont het een snelwerkend insecticide vermogen.met een langdurig effect tot ongeveer 20 dagen.
Dit product heeft een lage toxiciteit voor mens en dier, een lage dodelijkheid voor natuurlijke vijanden, een lage toxiciteit voor vissen en weinig invloed op bijen.Het is geschikt voor het bestrijden van hemiptera plagen op verschillende gewassen zoals fruitbomen en groenten; het gebruik van korrels als bodembehandeling kan ondergrondse plagen voorkomen en beheersen.Het heeft de voordelen van een lage dosering, een goede snelwerkende werking, een hoge activiteit, een lange duur en een breed insecticide spectrum.het is bestand tegen organisch fosfor, carbamaten en pyrethroïden hebben speciale effecten.
![]()
| ICAMA REG.NO. | PD20172142 |
| Merknaam | UNIOASIS |
| Actief bestanddeel | Acetamipride |
| Vervaardiging | WP |
| Inhoud van werkzaam bestanddeel | 70% acetamipride |
| Bescherm objecten | Tarwe, groenten, fruitbomen |
| Actieve plagen | Vleesluizen, tarwevleesluizen, perzikvleesluizen, plantenvleesluizen |
1Het heeft het effect van contact doden, maag vergif en sterke osmose, het doden van insecten snel
2Hoog gehalte, lage dosering, hoge activiteit, breed insecticide spectrum, het effect groeide tot 20 dagen
3Geschikt voor de bestrijding van plagen van fruitbomen, groenten en andere gewassen
Dosering: 30-45 g/ha, spuit
Draag beschermende kleding en handschoenen bij het gebruik van dit product, gebruik een masker om inademing van vloeibare geneesmiddelen te voorkomen, eet of drink niet tijdens het drinken.en de huid van de blootgestelde delen tijdig reinigenZwangere vrouwen, vrouwen die borstvoeding geven en allergieën zijn verboden.Raadpleeg een arts als er bijkomende bijwerkingen optreden tijdens gebruik..

