-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
Microbiologisch 10% Chlorfenapyr Insecticide SC Voor Koolbieten Legerworm
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Unioasis |
| Certificering | Pesticide Registration Certificate |
| Modelnummer | 10% Chlorfenapyr |
| Min. bestelaantal | 100 kg |
| Prijs | $0.35--$13.66 |
| Verpakking Details | 20 ml, 200 ml, 1000 ml/fles, Chinese verpakking en ondersteuning op maat |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 kg per week |
| Bestrijding van plagen | Chilo suppressalis, Chilo suppressalis, rijstbladrol, Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella | Classificatie | chemisch bestrijdingsmiddel |
|---|---|---|---|
| ICAMA REG.NO. | PD20170914 | Formulering | SC |
| Actief ingrediënt | 10% Chlorfenapyr | Sollicitatie | Rijst, fruit, groenten |
| andere naam | chlorfenapyr | Soort levering | Voorraad |
| OEM/ODM | Ondersteuning aanpassen | Logo | Ondersteuning aanpassen |
| Verzending manier | Zee-Landlucht | Houdbaarheid | 2 jaar |
| Markeren | Microbiële chlorfenapyr insecticide,SC chlorfenapyr insecticide,chlorfenapyr 10 sc |
||
Biologisch Microbieel Pesticide 10% Chlorfenapyr SC Doodt Lepidoptera Plagen voor Kool Boktor
Chlorfenapyr is een nieuw type pyrrole-verbinding die inwerkt op de mitochondriën van cellen bij insecten. Het werkt via de multifuntionele oxidasen in insecten en remt voornamelijk de omzetting van adenosine difosfaat (ADP) naar adenosine trifosfaat (ATP). Adenosine trifosfaat slaat de energie op die nodig is voor cellen om hun vitale functies te behouden. Dit middel heeft maaggif en contactwerking. Het heeft een sterke doordringbaarheid op het bladoppervlak, heeft een bepaald systemisch effect en heeft de kenmerken van een breed insectendodend spectrum, een hoog bestrijdingseffect, een langdurig effect en veiligheid. Kan resistente plagen bestrijden.
![]()
| ICAMA REG.NR. | PD20170914 |
| Merknaam | UNIOASIS |
| Actief ingrediënt | Chlorfenapyr |
| Formulering | SC |
| Actief ingrediëntgehalte | 10% Chlorfenapyr |
| Beschermde objecten | Rijst, fruit, groente |
| Actieve plagen | Chilo suppressalis, Chilo suppressalis, rijstbladroller, Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
1. Ontwikkeld door de Verenigde Staten, geïmporteerde ingrediënten, hoog rendement en lage toxiciteit
2. Breed insectendodend spectrum, kan Lepidoptera, Diptera, Coleoptera, Hemiptera en mijten bestrijden
3. De 10% inhoudsformule is wetenschappelijk, veilig in gebruik en veroorzaakt niet gemakkelijk fytotoxiciteit
![]()
Dosering: 60~90g/Ha, spuiten
Draag bij gebruik van dit product beschermende kleding en handschoenen, maskers om inademing van vloeibaar medicijn te voorkomen, eet of drink niet tijdens het drinken. Na toepassing handen en gezicht wassen en de huid van blootgestelde delen tijdig reinigen, gevoelig voor zijderupsen, en vermijd gebruik rond zijderups- en moerbeigebieden. Zwangere vrouwen, zogende vrouwen en allergische personen zijn verboden. Raadpleeg een arts bij eventuele bijwerkingen tijdens gebruik.
V1. Is het een biologisch bestrijdingsmiddel?
Ja, het is een biologisch bestrijdingsmiddel, de ingrediënten zijn allemaal microbiële componenten.
V2. Gebruikt op welke gewassen?
Het wordt gebruikt op de meeste kruisbloemige groenten, zoals: kool, broccoli, groene groenten, koolzaad, boerenkool, waterkers, radijs, rucola, mosterd, raap, kool etc.
V3. Welke plagen worden gedood?
Het is effectief tegen Plutella xylostella, koolworm, spodoptera exigua, maïsboorder, sojaboonboorder
V4. Wat is de verpakking?
We kunnen OEM/ODM labelverpakkingen doen, bijvoorbeeld in 100g per klein zakje. We leveren ook bulkverpakkingen, zoals 25KG/drum
V5. Kunt u gratis monsters verstrekken?
We willen graag 1-2KG gratis monsters verstrekken. En u moet betalen voor de vracht
V6. Kent u de belangrijkste plagen op groenten?
Fall army worm, diamondback moth, spodoptera exigua, aspergeboorder, bonenboorder etc.

