-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
63% Monosultap 0,6% Thuricide Bacillus Thuringiensis Ongediertebestrijdingsmiddel voor Rijstboorder Spray
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Unioasis |
| Certificering | Pesticide Registration Certificate |
| Modelnummer | 63% Monosultap + 0,6% Bacillus Thuringiensis |
| Min. bestelaantal | 100 kg |
| Prijs | $0.31--$7.1 |
| Verpakking Details | 15g, 25g, 300g. Chinees pakket en ondersteuning op maat |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 kg per week |
| Bestrijding van plagen | Chilo suppressalis, paarse rijstborer | Classificatie | Biochemische & Bt-pesticiden |
|---|---|---|---|
| ICAMA REG.NO. | PD20092500 | Formulering | Wp |
| Actief ingrediënt | 63% Monosultap + 0,6% Bt | Sollicitatie | RIJST |
| andere naam | Rijstboormoordenaar | Soort levering | Voorraad |
| OEM/ODM | Ondersteuning aanpassen | Logo | Ondersteuning aanpassen |
| Verzending manier | Zee-Landlucht | Houdbaarheid | 2 jaar |
| Markeren | thuricide bacillus thuringiensis,Ris Borer thuricide bacillus thuringiensis,Bacillus thuringiensis rups |
||
Monosultap is een analoog van synthetisch neron-toxine, dat in insecten snel wordt omgezet in neron-toxine of dihydro-neron-toxine. Het middel is een competitieve remmer van acetylcholine, heeft een sterke contact-, maag- en systemische toxiciteit en heeft een goed bestrijdingseffect op larven van vlinderplagen. Het is een bionisch pesticide met weinig impact op natuurlijke vijanden, geen resistentie, geen residuen, geen vervuiling van het milieu. Het is een ideaal middel voor de algehele plaagbestrijding. Het middel kan diverse plagen op rijst, groenten, tarwe, maïs, thee, fruitbomen en andere gewassen effectief bestrijden, met name voor rijstbladroller, rijstboorder, rijstboorder, etc. Lage toxiciteit voor vissen, maar hoge toxiciteit voor zijderupsen. Het geregistreerde gewas in mijn land is rijst, dat wordt gebruikt voor de bestrijding van stengelboorders.
| ICAMA REG.NR. | PD20092500 |
| Merknaam | UNIOASIS |
| Actieve stof | Monosultap+Bt |
| Formulering | WP |
| Gehalte aan actieve stof | 63% Monosultap + 0,6% Bt |
| Beschermde objecten | Rijst |
| Actieve plagen | Chilo suppressalis, Chilo suppressalis, purperen rijstboorder |
- Biochemische verbinding, gecombineerd met het langdurige effect van biologische pesticiden en het snelle dodende effect van chemische pesticiden, heeft de effecten van contact, maagtoxiciteit en systemische werking, en kan de rijststengelboorder, de volwassen rijstboorder, larven en eieren doden
- Het kan worden gebruikt in rijst- en garnalenvelden om Chilo suppressalis te bestrijden
- Betaalbaar en kosteneffectief
Dosering: 900-1120 g/Ha, spuiten
Draag bij gebruik van dit product beschermende kleding, handschoenen en maskers om inademing van vloeibare medicatie te voorkomen, eet of drink niet tijdens het drinken. Na toepassing handen en gezicht wassen en de huid van blootgestelde delen tijdig reinigen, gevoelig voor zijderupsen, vermijd gebruik rond zijderups- en moerbeigebieden. Zwangere vrouwen, zogende vrouwen en allergische personen is het verboden. Raadpleeg een arts bij eventuele bijwerkingen tijdens gebruik.
V1. Is het een biologisch bestrijdingsmiddel?
Ja, het is een biologisch bestrijdingsmiddel, de ingrediënten zijn allemaal microbieel.
V2. Gebruikt op welke gewassen?
Het wordt gebruikt op de meeste kruisbloemige groenten, zoals: kool, broccoli, groene groenten, koolzaad, boerenkool, waterkers, radijs, rucola, mosterd, raap, kool, kool, kool etc.
V3. Welke plagen worden gedood?
Het is effectief tegen Plutella xylostella, koolrups, spodoptera exigua, maïsboorder, sojaboonboorder
V4. Wat is de verpakking?
We kunnen OEM/ODM labelverpakkingen doen, bijvoorbeeld in 100g per klein zakje. We leveren ook bulkverpakkingen, zoals 25KG/drum
V5. Kunt u gratis monsters verstrekken?
We willen graag 1-2KG gratis monsters verstrekken. en u moet betalen voor de vracht
V6. Kent u de belangrijkste plagen op groenten?
Fall army worm, army worm, diamondback moth, spodoptera exigua, bean borer etc.
![]()

