Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ z nine tricosene ] bij elkaar passen 100 producten.
90% TC Z-9-Tricosene Vliegenferomoon Huisvliegenattractor met niet-toxische werkingswijze
| Actief ingrediënt: | Z-9-tricosene |
|---|---|
| Zuiverheid: | D1863054 |
| Moleculair gewicht: | 322,6 |
TC Cis-9-Tricosene Musculure Moth Feromonen Loktrap Pesticide Insecticide
| Bestrijding van plagen: | Vlieg, storm, enz. |
|---|---|
| Classificatie: | insectenferomoon |
| ICAMA REG.NO.: | WP20080055 |
Tricosene Muscalure 90% TC Bijenlok Feromonen aas Insecticiden
| Actief ingrediënt: | Z-9-tricosene = 90% |
|---|---|
| Moleculair gewicht: | 322,6 |
| Soortelijk gewicht: | 0,807 @25°C |
Cis-9-Tricosene Muscalure 90% Actief bestanddeel Geslachtsferomon voor huisvliegen met OEM/ODM-ondersteuning
| Actief ingrediënt: | Z-9-tricosene = 90% |
|---|---|
| Chemische formule: | CH3(CH2)7CH==CH(CH2)12CH3 |
| Moleculair gewicht: | 322,6 |
Smeltpunt 45,2 °C Brekingsindex 1,45 Met Z-9-tricosene
| Brekingsindex: | 1.45 |
|---|---|
| Dampdruk: | 0.0018 mmHg bij 25°C |
| Moleculaire formule: | C27H52 |
Z-9-tricosene bestand tegen normale temperatuur en druk CAS 27519-02-4
| Stabiliteit: | Stabiel onder normale temperaturen en druk |
|---|---|
| Waarschuwingszinnen: | R10, R20/21, R36/37/38 |
| CAS-nummer: | 27519-02-4 |
Vliegenferomonen Z-9 Tricosene 90% zuiverheid Cis-9-tricosene spiermassa Vliegenattractant Fabriek
| Dampdruk: | 0.0018 mmHg bij 25°C |
|---|---|
| HS-code: | 2901299010 |
| CAS-nummer: | 27519-02-4 |
Z-9-tricosene moleculaire kleurloze of geelachtige transparante vloeistof
| Uiterlijk: | Kleurloze of geelachtige transparante vloeistof |
|---|---|
| HS-code: | 2901299010 |
| Stabiliteit: | Stabiel onder normale temperaturen en druk |
0.8 G/cm3 Dichtheid Z Negen Tricosene Vliegferomoonval 90% Reinheid Z-9-tricosene
| Dampdruk: | 0.0018 mmHg bij 25°C |
|---|---|
| Dikte: | 0,8 G/cm3 |
| Moleculaire formule: | C27H52 |
Insectenbestrijding 90% Z-9-Tricosene TC Mot Huisvlieg aasvallen Insecticide Mensvriendelijk
| Delivery Time: | 5-8 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |

