-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
Tricosene Muscalure 90% TC Bijenlok Feromonen aas Insecticiden
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Unioasis |
| Certificering | Pesticide Registration Certificate |
| Modelnummer | 90% TC |
| Min. bestelaantal | 100 kg |
| Prijs | $860 |
| Verpakking Details | Chinese verpakking en ondersteuning aan te passen |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 kg per week |
| Bestrijding van plagen | Vlieg, storm, enz. | Classificatie | insectenferomoon |
|---|---|---|---|
| ICAMA REG.NO. | WP20080055 | Formulering | TC |
| Actief ingrediënt | Z-9-tricosene = 90% | Sollicitatie | Geslachtsferomonen voor de vrouwelijke huisvlieg |
| andere naam | Cis-9-tricosene, muscamone, (Z)-9-tricosene, (9Z) -tricos-9-ene, (9E) -tricos-9-ene, Z9-tricosine | Soort levering | Voorraad |
| OEM/ODM | Ondersteuning aanpassen | Logo | Ondersteuning aanpassen |
| Verzending manier | Zee-Landlucht | Houdbaarheid | 2 jaar |
| Markeren | Tricosene bijenlokferomoon,Musculure bijenlokferomoon,feromoonaanval Insecticiden |
||
Tricosene Muscalure Cis-9-tricosene 90% TC gebruikt in combinatie met insecticiden om de effecten van vliegdoder te verbeteren
Als het in combinatie met een insecticide wordt gebruikt, kan het gebruik van de spiermassa als aantrekkend middel voor vliegen en andere insecten.het zal de efficiëntie van insecticiden aanzienlijk verbeteren en het gebruik van insecticiden effectief verminderen.
Z-9-Tricosene, bekend als muscalure, is een insectenferomoon dat wordt aangetroffen in dipteranvliegen zoals de huisvlieg.zoals in Maxforce Quickbayt van Bayer, die mannetjes naar vallen lokken om te voorkomen dat ze zich voortplanten.
![]()
| GEBRUIK | Musculus |
| Synoniemen: | Z-9-tricosene |
| ICAMA REG.NO. | WP20080055 |
| Chemische formule: | CH3(CH2)7CH==CH(CH2)12CH3 |
| Moleculair gewicht: | 322.6 |
| Uiterlijk: | Duidelijk, waterwit tot geel |
| Geur: | licht tot vettig, licht waxig |
| Solubiliteit: | Oplosbaar in koolwaterstoffen, alcoholen, ketonen, esters. Onoplosbaar in water. |
| Specifieke zwaartekracht bij 25°C | 0.807 |
| Kookbereik: | 174-178°C @0,1 mm |
| FLASH POINT (gesloten bekertje): | > 235°F (113°C) |
| Analyse: | Z-9-tricosene = 90% |
| Voorgestelde toepassingen: | Geslachtsferomonen voor de vrouwelijke huisvlieg |
| Andere namen: |
Cis-9-tricosene Muscamone (Z)-9-Tricosene (9Z) -tricos-9-ene (9E) -tricos-9-ene Z9-tricosine |
1.Muskels lokken ongedierte zoals vliegen, ratten, enz.
2.Muscalure wordt veel gebruikt in combinatie met insecticiden om het doden van insecten te verbeteren.De aanbevolen dosis in de formulering is 0,05-0,5%.
3Muscalure is het verzamelen van insecten om de plaag te lokken om zich te verzamelen en te voeden, en om de plagen te doden.soms als gif en gemengde pesticiden.
Gebruiksmethoden en samenvatting van de ervaring:
1Het aantrekkingsmiddel is oplosbaar in n-hexaan, oplosbaar in ethanol, vloeistof kan rechtstreeks worden toegevoegd.
2Het kan transparant worden na terugkeer van de temperatuur en kan worden gebruikt in warmwatertbad of oven.
3Het poeder kan ook worden geadsorbeerd met wit koolstofzwart om de uniformiteit van het product te waarborgen.
4. Het kan niet direct in de kleverige fly board vallen. Het moet worden verdund met n-butaan, en dan gemengd in de lijm
5De bovengrens van het toegevoegde gehalte aan vliegdode aas mag niet hoger zijn dan 8 ppm.
6De verhouding van bioattractene tot silica was 2:1
Afhankelijk van het specifieke gebruik van wat, kunt u ook meer witte carbon black, niet strikt gezegd proportioneel toe te voegen
Draag beschermende kleding en handschoenen bij het gebruik van dit product, gebruik een masker om inademing van vloeibare geneesmiddelen te voorkomen, eet of drink niet tijdens het drinken.en de huid van de blootgestelde delen tijdig reinigenZwangere vrouwen, vrouwen die borstvoeding geven en allergieën zijn verboden.Raadpleeg een arts als er bijkomende bijwerkingen optreden tijdens gebruik..

