Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ organic biological insecticides ] bij elkaar passen 257 producten.
Biovirusbestrijdingsmiddel PrGV BT Pulver Spray Insecticide voor groentenplant
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
|---|---|
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
Biologische SlNPV & 3% Beta Cypermethrine Fruit Tree Pesticiden Voor Stalk Borer
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, maïsborer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa a |
|---|---|
| Classificatie: | Biologische insecten virale & chemische combinatie pesticiden |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097660 |
Biologische plantaardige insecticiden Insectenmoordvirus AcNPV & Bt SC
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
Het Katoenen van het landbouwbedrijfongedierte Efficiënte Insecticide HaNPV van Whitefly + Bacil Thuringiensis
| Bestrijding van plagen: | Helicoverpa armigera, helicoverpa assulta |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20098198 |
Krachtige en effectieve bieten chemische biologische bestrijding van legerwormen in maïs 2 jaar houdbaarheid 20 g per 15 liter water toepassingsgraad
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Vervaardiging: | Wuhan Unioasis Biologische Technologie Co., Ltd. |
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
PrGV met BT WP Insecticide voor verschillende plantaardige plagen Landbouwpesticiden met lage residuen
| Verzendweg: | Zee-Landlucht |
|---|---|
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
Eco-vriendelijk Brassicaceous Groenten Biologisch Insecticide SeNPV Powder Spray Broccoli Chinese kool
| Type: | Biologische bestrijdingsmiddelen |
|---|---|
| Naam: | SeNPV+Bt |
| Vervaardiging: | Poeder |
Biologisch insecticide in poeder om de diamantmoot te doden
| Classificatie: | Biologisch bestrijdingsmiddel |
|---|---|
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
De organische Pesticiden voor de Landbouw van het Nodig 15L Water van 50ml Sc varieert Toepassingstarief
| Type: | Biologisch |
|---|---|
| Actief bestanddeel: | De Bacil Thuringiensis van het insectvirus |
| Dosering (Sc): | 50ml nodig 15L-Water |
Gewasbescherming Biologisch Pesticide met Vloeistof of Poederformulering
| Veiligheid: | Over het algemeen Overwogen Brandkast voor Gebruik rond Mensen en Huisdieren |
|---|---|
| residu: | Geen |
| Dosering (Sc): | 50ml nodig 15L-Water |

