Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ organic biological insecticides ] bij elkaar passen 257 producten.
Biopesticidebedrijf koolworm rupsbestrijding biologisch
| Vervaardiging: | SC |
|---|---|
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Aanwendingswijze: | Spray |
Professionele virus Biologische bestrijdingsmiddelen Vinnige bestrijding Worm in groente Mazie
| Productnaam: | Biologische Insecticiden |
|---|---|
| Actief bestanddeel: | 10 miljoen PIB/ml AcNPV + 2000IU/ml Bt |
| Doelongedierte: | plagen van lepidoptera |
Biologisch Tomateninsecticide Pure SeNPV Organisch Pesticide Plaagverdelger Voor tomaten
| Bestrijding van plagen: | Val legerworm |
|---|---|
| Certificaat van registratie: | PD20180190 |
| Actieve plagen: | koolwormen |
2 jaar houdbaarheid en organisch pesticide voor kool kool worm schade spray Toepassingsmethode
| Aanwendingswijze: | Spray |
|---|---|
| Besmettelijke plagen: | Koolwormen |
| residu: | - Nee. |
Plantaardig Veilig het Water 20-50g wp 15L Water van Insecticide50ml Sc 15L
| Naam: | Biologisch Pesticide |
|---|---|
| residu: | Geen |
| Doelongedierte: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella, Spodoptera Frugiperda |
Gecertificeerd natuurlijk plantaardig insecticide poeder/vloeistof 10 miljoen PIB/mg PrGV 0,2% Bt milieuvriendelijk
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
|---|---|
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
Krachtig WP Spodoptera Exigua Doodgevend Bio-pesticide SeNPV Biologische certificering zonder residu
| Formulier: | Poeder |
|---|---|
| Verpakking: | 40 g/zak of op maat |
| Classificatie: | Biologisch bestrijdingsmiddel |
Biologisch bestrijdingsmiddel Natuurlijke plantaardige insecticiden
| Verpakking: | 40 g/zak of op maat |
|---|---|
| Proefproef: | Beschikbaar |
| Actief bestanddeel: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Biologisch Biologisch Pesticide Natuurlijk Insecticide Sachet Fles 10M PIB/mg PrGV 0,2% Bt
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
|---|---|
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
PD20097412 AcNPV Biologische landbouw Biologisch pesticide voor brassicacea groenten
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |

