Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ farming biological insecticides ] bij elkaar passen 53 producten.
Gewasbescherming Biologisch Pesticide met Vloeistof of Poederformulering
| Veiligheid: | Over het algemeen Overwogen Brandkast voor Gebruik rond Mensen en Huisdieren |
|---|---|
| residu: | Geen |
| Dosering (Sc): | 50ml nodig 15L-Water |
Eco-vriendelijk Brassicaceous Groenten Biologisch Insecticide SeNPV Powder Spray Broccoli Chinese kool
| Type: | Biologische bestrijdingsmiddelen |
|---|---|
| Naam: | SeNPV+Bt |
| Vervaardiging: | Poeder |
Biologisch theeboominsecticide EoNPV Landbouwpesticiden Nuclear Polyhedrosis Virus
| Bestrijding van plagen: | Tea geometrid, Euproctis pseudoconspersa Strand |
|---|---|
| Classificatie: | Biologische insectenvirusbestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG. nr. :: | PD20086035 |
Het Katoenen van het landbouwbedrijfongedierte Efficiënte Insecticide HaNPV van Whitefly + Bacil Thuringiensis
| Bestrijding van plagen: | Helicoverpa armigera, helicoverpa assulta |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20098198 |
Teeplant EoNPV Ectropis Obliqua Insecticide met bacillus thuringiensis Bt
| Bestrijding van plagen: | Tea geometrid, Euproctis pseudoconspersa Strand |
|---|---|
| Classificatie: | Biologische insectenvirusbestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG. nr. :: | PD20086035 |
Kleefstof Rat Glue Bait Insecticide Bouwkwaliteit Hard Board Muismoordenaar
| Bestrijding van plagen: | Rat, Muis, Muis, Hameln, Jerry |
|---|---|
| Classificatie: | Biologische lokmiddel & sterk kleverig fysiek plakbord |
| ICAMA REG.NO.: | PD20092500 |
Pesticiden voor katoengewassen Zuivere biologische bereiding Katoenplantbedrijven Plaagbestrijding
| Productnaam: | 10 miljoen PIB/ml HaNPV+2000IU/ml Bt |
|---|---|
| Vervaardiging: | SC |
| Doelongedierte: | Cotton Bollworm, Oosterse Tabakknopworm |
PrGV met BT WP Insecticide voor verschillende plantaardige plagen Landbouwpesticiden met lage residuen
| Verzendweg: | Zee-Landlucht |
|---|---|
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
Biologisch bestrijdingsmiddel Natuurlijke plantaardige insecticiden
| Verpakking: | 40 g/zak of op maat |
|---|---|
| Proefproef: | Beschikbaar |
| Actief bestanddeel: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Gecertificeerd natuurlijk plantaardig insecticide poeder/vloeistof 10 miljoen PIB/mg PrGV 0,2% Bt milieuvriendelijk
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
|---|---|
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |

