Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ farming biological insecticides ] bij elkaar passen 53 producten.
Het organische Biologische Pesticide wp 20-50g vergde 15L-Waterbrandkast voor rond Mensen en Huisdieren
| Dosering (wp): | 20-50g Nodig 15L-Water |
|---|---|
| Naam: | Biologisch Pesticide |
| Doelongedierte: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella, Spodoptera Frugiperda |
Bestrijdingsmiddel AcNPV Landbouw Farm Insecticide Dood Denneworm Amerikaanse Witte Mot plagen
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
PrGV Bt Biologisch bestrijdingsmiddel voor koolwormen
| Delivery Time: | 7-14 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |
Biologische landbouw Dood Koolworm PrGV Ecologisch Biologisch Pesticide Fabrikant
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Koolworm diamantrugmot organische pesticide boerderij tomatenplanten ongediertebestrijder AcNPV
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Plantaardig Veilig het Water 20-50g wp 15L Water van Insecticide50ml Sc 15L
| Naam: | Biologisch Pesticide |
|---|---|
| residu: | Geen |
| Doelongedierte: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella, Spodoptera Frugiperda |
De organische Pesticiden voor de Landbouw van het Nodig 15L Water van 50ml Sc varieert Toepassingstarief
| Type: | Biologisch |
|---|---|
| Actief bestanddeel: | De Bacil Thuringiensis van het insectvirus |
| Dosering (Sc): | 50ml nodig 15L-Water |
Kruisbloemige groenten Spodoptera exigua Spodoptera litura Biopesticide Planteninseticide
| Houdbaarheid: | Twee jaar. |
|---|---|
| Milieueffecten: | Laag aan niets |
| Dosering: | 15 g 15 liter water nodig |
Wonderdodend bestrijdingsmiddel HaNPV Dood Tabak Helicoverpa Assulta Katoen Professionele insecticide
| Veiligheidsmaatregelen: | Draag beschermende kleding en uitrusting |
|---|---|
| Toepassing: | Katoen, tabak, peper |
| Type: | Biologisch Pesticide |
Biologische landbouwproducten Insecticide Biopesticidenproducenten voor duurzame en natuurlijke bestrijding van plagen
| Actief ingrediënt: | Pierisrapae Granulosis Virus +Bt |
|---|---|
| Overblijvende Activiteit: | Geen residu |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |

