-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
Agrochemisch Microbiologisch Emamectine Benzoate Insecticide Voor Fruitbomen
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Unioasis |
| Certificering | Pesticide Registration Certificate |
| Modelnummer | 2% Emamectine Benzoate + 0,4% Bt + 10% Chlorfenapyr SC |
| Min. bestelaantal | 100 kg |
| Prijs | $0.54 -- $5.18 |
| Verpakking Details | 20+20ml, 200+200ml. |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 kg per week |
| Actief ingrediënt | Emamectine benzoaat + Bt + Chlorfenapyr | Formulering | Suspensieconcentraat |
|---|---|---|---|
| Actieve inhoud | 2% emamectinebenzoaat + 0,4% Bt | Houdbaarheid | 2 jaar |
| Dosering | 300-600 g/ha | Opslagtemperatuur | Onder 25℃ |
| Markeren | Agrochemisch insecticide emamectine benzoaat,emamectine benzoaat insecticide,Agrochemisch insecticide voor fruitbomen |
||
Emamectinebenzoaat is een nieuw type zeer efficiënt semi-synthetisch antibioticum insecticide, gesynthetiseerd uit het fermentatieproduct avermectine B1. Het heeft de kenmerken van ultra-hoge efficiëntie, lage toxiciteit (de bereiding is bijna niet-toxisch), geen residu, geen vervuiling en andere biologische pesticiden. Vergeleken met vermectine is de insecticidale activiteit met 1-3 ordes van grootte verbeterd. Het heeft een zeer hoge activiteit tegen lepidopteran insectenlarven en vele andere plagen en mijten. Het heeft zowel maagtoxiciteit als contactdodende effecten bij zeer lage doses. (0,084~2g/ha) heeft een zeer goed effect, en tijdens de bestrijding van plagen schaadt het nuttige insecten niet, is het bevorderlijk voor de algehele bestrijding van plagen, naast het uitbreiden van het insecticidale spectrum, het verminderen van de toxiciteit voor mens en dier.
| ICAMA REG.NR. | PD20150309 |
| Merknaam | UNIOASIS |
| Actief ingrediënt | Emamectinebenzoaat+Bt |
| Formulering | SC |
| Actief ingrediënt gehalte | 2% Emamectinebenzoaat +0,4% Bt |
| Beschermde objecten | Groenten, maïs, rijst, bosbouw |
| Actieve plagen | Sojaboon-peulboorder, Spodoptera exigua, rijstbladroller, Spodoptera litura, maïsboorder, Amerikaanse witte mot |
- Veiligheid en milieubescherming, gepromoot door de staat, wat biologische pesticiden zijn zonder residu en zonder vervuiling.
- Super hoge efficiëntie en breed insecticidale spectrum.
- Hoge insecticidale activiteit. Het is tientallen keren sterker dan avermectine.
- Een van de meest kosteneffectieve verbindingen.
- het wordt veel gebruikt in groenten, fruit, fruitbomen, veldgewassen, enz.
Dosering: 300-600g/Ha, spuiten
Emamectinebenzoaat kan de effecten van neurotisering zoals glutamaat en gamma-aminoboterzuur (GABA) versterken, waardoor een grote hoeveelheid chloride-ionen de zenuwcellen binnenkomt, wat leidt tot verlies van cel functie en verstoring van de zenuwgeleiding. De larven stoppen onmiddellijk met eten na contact, wat problemen veroorzaakt. Omkering van verlamming bereikt de hoogste sterfte binnen 3-4 dagen. Omdat het stevig gebonden is aan de bodem, niet uitloogt en zich niet ophoopt in het milieu, kan het worden overgedragen via translaminare beweging, en wordt het gemakkelijk opgenomen door gewassen en dringt het door de epidermis, zodat de toegepaste gewassen langdurige residu-effecten hebben, en de tweede verschijnt na meer dan 10 dagen. Deze insecticidale sterftepiek, en het wordt zelden beïnvloed door omgevingsfactoren zoals wind en regen.
Dit product moet worden opgeslagen in een droge en koele opslag onder 25°C om blootstelling aan zonlicht en vochtigheid te voorkomen. Niet mengen met voedsel, zaden, veevoer en granen. Niet onder druk zetten. Buiten bereik van kinderen houden en op slot bewaren. Voorzichtig hanteren tijdens transport om schade te voorkomen.
Draag bij gebruik van dit product beschermende kleding en handschoenen, maskers om inademing van vloeibaar medicijn te voorkomen, eet of drink niet tijdens het drinken. Na toepassing handen en gezicht wassen, en de huid van blootgestelde delen tijdig reinigen, gevoelig voor zijderupsen, en vermijd gebruik rond zijderupsen en moerbeigebieden. Zwangere vrouwen, zogende vrouwen en allergische personen zijn verboden. Raadpleeg een arts als er bijwerkingen optreden tijdens gebruik.
Ja, het is een biologisch bestrijdingsmiddel, de ingrediënten zijn allemaal microbiële componenten.
Het wordt gebruikt op de meeste kruisbloemige groenten, zoals: kool, broccoli, groene groenten, koolzaad, boerenkool, waterkers, radijs, rucola, mosterd, raap, kool, kool, kool, enz.
Het is effectief tegen Plutella xylostella, koolrups, spodoptera exigua, maïsboorder, sojaboon-peulboorder
We kunnen OEM/ODM labelverpakkingen doen, zoals in 100g per klein zakje. We leveren ook bulkverpakkingen, zoals 25KG/drum
We willen graag 1-2KG gratis monsters verstrekken. en u moet betalen voor de vracht
Fall army worm, Army worm, diamondback moth, spodoptera exigua, bean borer etc.
![]()

