-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
Buiten vliegdoder aas WP 1% azamethiphoas + Cis-9-tricosene
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | Unioasis |
| Certificering | Pesticide Registration Certificate |
| Modelnummer | 1% Azamethiphoas + GOS-9-Tricosene |
| Min. bestelaantal | 1000 kg |
| Prijs | $0.22 |
| Verpakking Details | 10 g. Chinese verpakking en ondersteuning op maat |
| Levertijd | 7 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50000 kg per week |
| Bestrijding van plagen | vlieg | Classificatie | Het Aas van de vliegmoordenaar |
|---|---|---|---|
| ICAMA REG.NO. | WP20140144 | Formulering | Wp |
| Actief ingrediënt | 1% Azamethiphoas + GOS-9-Tricosene | Sollicitatie | Binnen en openlucht: dierlijk landbouwbedrijf, Gevogeltelandbouwbedrijven, Huisvuilstortplaats, de p |
| andere naam | Azamethiphoas | Soort levering | Voorraad |
| OEM/ODM | Ondersteuning aanpassen | Logo | Ondersteuning aanpassen |
| Verzending manier | Zee-Landlucht | Houdbaarheid | 2 jaar |
| Markeren | Tricosene vliegdoder aas,Azamethiphoas vliegdoder aas,Azamethiphoas buitenvlieglok |
||
Vliegenlokker WP 1% Azamethiphos + Cis-9-Tricosene Lokt Vliegen voor Pluimveebedrijven Keukens Vuilstortplaatsen
Biokiller® vliegenlokker poeder is micro-toxisch. Azamethiphos is een breedspectrum insecticide. Het bestrijdt kakkerlakken, diverse kevers, wantsen, spinnen en andere geleedpotigen, met name hinderlijke vliegen. Het kan worden gebruikt om vliegen te doden op openbare plaatsen, weiden en boerderijen. Bovendien is het niet giftig voor zoogdieren. Formuleringen en toepassingen die orale opname van het product door de vliegen bevorderen, kunnen tot 10 weken meegaan. Het is een organofosfor insecticide dat de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) aanbeveelt te gebruiken.
Cis-9-Tricosene trekt ongedierte zoals vliegen, muggen etc. aan, het wordt veel gebruikt in combinatie met insecticiden om de dodende werking te versterken. Als sexferomoon voor mannelijke en vrouwelijke huisvliegen, voor verstoring van de paring, soms als gif en gemengde pesticiden. Zeer effectief in het aantrekken van huisvliegen, geen contact met voedsel, niet-toxisch en geen pesticide-residu.
En Wuhan UNIOASIS is de enige fabrikant ter wereld die Cis-9-Tricosene met een zuiverheid van 90% kan produceren.
![]()
| ICAMA REG.NR. | WP20140144 |
| Actief ingrediënt | 1% Azamethiphos + Cis-9-Tricosene |
| Doelwit Ongedierte | Vlieg |
| Verpakking | 10g of maatwerk |
| Doosafmetingen | 600 zakken/doos 480*260*330mm |
| Toepassing |
Binnen en buiten: boerderij, pluimveebedrijven, vuilstortplaats, voedselverwerkende fabriek, openbare toiletten, restaurants, hotels, keukens, ziekenhuizen etc. |
![]()
Het bevat vliegenlokstof om het voeden te stimuleren. Vliegen sterven door maagvergiftiging door het voeden en contact met het gif.
![]()
Boerderijen, vee, pluimveebedrijven, vuilstortplaatsen, overslagstations, stortplaatsen, opslag en verwerking van voedsel en zeevruchten, openbare toiletten, familie, restaurants, keukens, hotels, ziekenhuizen en andere binnen- en buitenruimtes.
![]()
1. Doodt vliegen snel binnen 30 seconden. En licht giftig, veilig voor pluimvee en vee.
2. Het heeft een zeer goed lokkend effect voor vliegen.
3. Eenvoudig in gebruik, langdurig effectief voor 10 dagen, milieuvriendelijk
![]()
Doe het lokaas in een laag open bakje, plaats het op een plek waar veel vliegen zijn.
Ruim de dode vliegen in het bakje tijdig op. De beste temperatuur voor gebruik is onder de 35 graden
1. Houd het product buiten bereik van kinderen
2. Vermijd contact met huid of slijmvliezen
3. Verboden te gebruiken door prikkelbare personen
4. Vermijd eten door zijderupsen
5. Vervuil waterbronnen niet met afval
Vermijd vocht en zonlicht. Niet opslaan met voedsel, drinken, zaad, graan, veevoer of brandbare en ontvlambare materialen.

