Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ spodoptera litura biological insecticides ] bij elkaar passen 148 producten.
Beet armyworm preventie voor Afrika Actieve plagen Maïs Borer beet armyworm larven eten een verscheidenheid aan planten, waaronder tomaten planten
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |
Biologische certificering Biopesticide SeNPV Bt Dood Beet Legerworm Groentetuin
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
Biologische landbouw Biologische landbouw
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
Effectieve brown maize plantenpesticiden voor de bestrijding van maïs larva stadium formule bieten legerworm schade
| Toepassingstarief: | 20 g per 15 liter water |
|---|---|
| Verzendwijze: | Zee-Landlucht |
| Toepassing: | Maïs, fruit, groenten |
Actief bestanddeel Plaagvirus en Bt-maïsgewaspesticiden voor lang houdbaarheidsduur
| Actieve plagen: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella Maruca Testulalis Geyer, Corn Borer |
|---|---|
| Verenigbaarheid: | Kan met andere pesticiden worden gemengd |
| Vervaardiging: | Wuhan Unioasis Biologische Technologie Co., Ltd. |
Brassicaceous Groenten Kale Broccoli Kool Biologisch Pesticide 0,01 miljard/Ml SeNPV zonder residu
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
Biologisch bestrijdingsmiddel bedrijf koolworm plaagbestrijding biologisch
| Formulering: | SC |
|---|---|
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Toepassingsmethode: | Spray |
Vloeibare pesticide PrGV Plus Bacillus Thuringiensis 500 Gr Voor koolwormen
| Bestrijding van plagen: | Plutella xylostella, koolrasper, Spodoptera exigua, maïsborer, soja-pod-borer |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
De organische Pesticiden voor de Landbouw van het Nodig 15L Water van 50ml Sc varieert Toepassingstarief
| Type: | Biologisch |
|---|---|
| Actief bestanddeel: | De Bacil Thuringiensis van het insectvirus |
| Dosering (Sc): | 50ml nodig 15L-Water |
Onverslaanbare valwormbestrijding in maïsvloeibare formulering voor effectief beheer van het larvastadium
| Gebruik: | Larvalstadium |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
| Fabrikant: | Wuhan Unioasis Biologische Technologie Co., Ltd. |

