Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ organic vegetable pesticide senpv bt ] bij elkaar passen 53 producten.
Effectieve bestrijding van plagen met SeNPV en Bacillus Thuringiensis Fall Armywrom Beet Armywrom Control Solution
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
|---|---|
| Toepassingstarief: | 20 g per 15 liter water |
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
Effectieve brown maize plantenpesticiden voor de bestrijding van maïs larva stadium formule bieten legerworm schade
| Toepassingstarief: | 20 g per 15 liter water |
|---|---|
| Verzendwijze: | Zee-Landlucht |
| Toepassing: | Maïs, fruit, groenten |
SeNPV Bacillus Thuringiensis Organisch insecticide Spray Groene kool Pesticide Dood Bieten Legerworm
| Verzendweg: | Zee-Landlucht |
|---|---|
| Actief bestanddeel: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
| Proefproef: | Beschikbaar |
Biologisch bestrijdingsmiddel Natuurlijke plantaardige insecticiden
| Verpakking: | 40 g/zak of op maat |
|---|---|
| Proefproef: | Beschikbaar |
| Actief bestanddeel: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Actief bestanddeel Plaagvirus En Bt Maïs doden bieten legerworm eieren bieten legerworm rups
| Aanwendingswijze: | Spray |
|---|---|
| Gebruik: | Larvalstadium |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
Biologisch bestrijdingsmiddel voor Lepidoptera
| Delivery Time: | 7-14 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |
Verwijder bieten, legerworm, koolworm, diamantenmotte, natuurlijk met biologisch pesticide, natuurlijk plantaardig insecticide
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
|---|---|
| Formulier: | Poeder |
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
Insect Virus Extract Bio Pesticide Kill Vegetable Spodoptera Frugiperda Asia Africa SeNPV
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Eliminatie van ongedierte SeNPV Organische pesticiden Landbouw Tuin Kool Wormen doden
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
SeNPV Bacillus Thuringiensis WP Pesticide Kill Plant Caterpillar Beet Armyworm Organic Certificate
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |

