Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ organic pesticides for cruciferous vegetables ] bij elkaar passen 39 producten.
Biologische Groenteboerderij Pesticide Zelfgemaakte AcNPV Landbouw Bio-insecticide Milieuvriendelijk
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Aantrekkelijke prijs Spodoptera litura Witte mot plaagbestrijding AcNPV biopesticiden
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Natuurlijke bio-insecticiden voor maïsgewassen Biopesticiden voor het beheer van maïs
| Vervaardiging: | Wp |
|---|---|
| Vervaardiging: | Wuhan Unioasis Biologische |
| Aanwendingswijze: | Spray |
Natuurlijke IPM plaagbestrijdingsvloeistof voor maïsgewassen bestrijden van insecten 20 g per 15 liter water
| Gebruik: | Pre-emergentie en bestrijding |
|---|---|
| Soort leverancier: | Voorraad |
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
Systemische vloeibare spray voor maïsbescherming tegen de herfstworm
| Toepassingstarief: | 20 g per 15 liter water |
|---|---|
| Vervaardiging: | Wp |
| Soort leverancier: | Voorraad |
Beet armyworm preventie voor Afrika Actieve plagen Maïs Borer beet armyworm larven eten een verscheidenheid aan planten, waaronder tomaten planten
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |
Krachtige en effectieve bieten chemische biologische bestrijding van legerwormen in maïs 2 jaar houdbaarheid 20 g per 15 liter water toepassingsgraad
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Vervaardiging: | Wuhan Unioasis Biologische Technologie Co., Ltd. |
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
Actieve ingrediënt: Pestvirus en Bt-maïs doden eieren van de bietlegermot en de bietlegermot.
| Toepassingsmethode: | Spray |
|---|---|
| Gebruik: | Larvalstadium |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
Effectieve bestrijding van plagen met SeNPV en Bacillus Thuringiensis Fall Armywrom Beet Armywrom Control Solution
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
|---|---|
| Toepassingstarief: | 20 g per 15 liter water |
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |

