Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ natural insecticide for cauliflower ] bij elkaar passen 27 producten.
Biologisch bestrijdingsmiddel Beta-cypermethrine Natuurlijk insecticide voor groene bonen
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, maïsborer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa a |
|---|---|
| Classificatie: | Biologische insecten virale & chemische combinatie pesticiden |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097660 |
Insect Killer Pesticide Insecticide for Cauliflower Broccoli Cabbage Purple Cabbage Plutella Xylostella
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Biologische plaagbestrijding voor tomaten bloemkool SeNPV bacillus thuringiensis voor wormbestrijding
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| : |
Landbouw Natuurlijke plantaardige insecticiden voor bladluizen en trips SlNPV
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, maïsborer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa a |
|---|---|
| Classificatie: | Biologische insecten virale & chemische combinatie pesticiden |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097660 |
Bacillus Thuringiensis Chilli Thrips Insecticiden voor stamborers in rijst Biologische en chemische beta-cypermethrine
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, maïsborer, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa a |
|---|---|
| Classificatie: | Biologische insecten virale & chemische combinatie pesticiden |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097660 |
Effectief natuurlijk insecticide poeder SC biologisch gecertificeerd voor het elimineren van schadelijke plagen
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Groenten van de soort Brassicacea |
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
PrGV met BT WP Insecticide voor verschillende plantaardige plagen Landbouwpesticiden met lage residuen
| Verzendweg: | Zee-Landlucht |
|---|---|
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
Biologisch bestrijdingsmiddel Natuurlijke plantaardige insecticiden
| Verpakking: | 40 g/zak of op maat |
|---|---|
| Proefproef: | Beschikbaar |
| Actief bestanddeel: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Biovirusbestrijdingsmiddel PrGV BT Pulver Spray Insecticide voor groentenplant
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
|---|---|
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
AcNPV Bt Chlorfenapyr SC Pesticiden voor fruitbomen Koolwortel Maag Insecticide
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |

