Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ natural brassicaceous pest control ] bij elkaar passen 145 producten.
ODM ECO-vriendelijk biologisch pesticide voor rupsen
| Bestrijding van plagen: | Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot, Parocneria orienta |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20086030 |
Ecologisch SC Biologisch Pesticide PrGV.Bt Biologische pesticiden voor de landbouw
| Bestrijding van plagen: | Plutella xylostella, koolrasper, Spodoptera exigua, maïsborer, soja-pod-borer |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
Systemische vloeibare spray voor maïsbescherming tegen de herfstworm
| Toepassingstarief: | 20 g per 15 liter water |
|---|---|
| Vervaardiging: | Wp |
| Soort leverancier: | Voorraad |
Biovirusbestrijdingsmiddel PrGV BT Pulver Spray Insecticide voor groentenplant
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
|---|---|
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
AcNPV Bt Chlorfenapyr SC Pesticiden voor fruitbomen Koolwortel Maag Insecticide
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
Microbiële insecticide Bio Bacillus Thuringiensis SeNPV Nuclear Polyhedrosis Virus
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
OEM SeNPV Groene groenten Biologische insecticiden Tuin insectenverdelger
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua |
|---|---|
| OEM/ODM: | Ondersteuning aanpassen |
| ICAMA REG. nr. PD:: | PD20180190 |
Biologisch plantaardig insecticide poeder Vloeistof Doodt koolworm Diamondback Moth 200 ml Fles
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
|---|---|
| Classificatie: | Biologisch bestrijdingsmiddel |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
Biologisch insecticide in poeder om de diamantmoot te doden
| Classificatie: | Biologisch bestrijdingsmiddel |
|---|---|
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
AcNPV & 10% Chlorfenapyr Tomaten Fruitworm Insecticide Voor koolwormen
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |

