Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ maize crop protection liquid spray ] bij elkaar passen 27 producten.
Actief bestanddeel Plaagvirus En Bt Maïs doden bieten legerworm eieren bieten legerworm rups
| Aanwendingswijze: | Spray |
|---|---|
| Gebruik: | Larvalstadium |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
Effectief Fall Armywrom Control Actieve plagen fall armyworm spodoptera frugiperda met 2 jaar houdbaarheid
| Gebruik: | Larvalstadium |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
| Verzendweg: | Zee-Landlucht |
Herfstworm in Afrika een gids voor geïntegreerde plaagbestrijding
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
|---|---|
| Vervaardiging: | Vloeistof |
| Shelf Life: | 2 Years |
Effectieve bestrijding van plagen met SeNPV en Bacillus Thuringiensis Fall Armywrom Beet Armywrom Control Solution
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
|---|---|
| Toepassingstarief: | 20 g per 15 liter water |
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
Beet armyworm preventie voor Afrika Actieve plagen Maïs Borer beet armyworm larven eten een verscheidenheid aan planten, waaronder tomaten planten
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |
AcNPV & 10% Chlorfenapyr Tomaten Fruitworm Insecticide Voor koolwormen
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
Biologisch Tomateninsecticide Pure SeNPV Organisch Pesticide Plaagverdelger Voor tomaten
| Bestrijding van plagen: | Val legerworm |
|---|---|
| Certificaat van registratie: | PD20180190 |
| Actieve plagen: | koolwormen |

