Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ effective crop pesticide ] bij elkaar passen 428 producten.
Onverslaanbare valwormbestrijding in maïsvloeibare formulering voor effectief beheer van het larvastadium
| Gebruik: | Larvalstadium |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
| Fabrikant: | Wuhan Unioasis Biologische Technologie Co., Ltd. |
Biologisch bestrijdingsmiddel Natuurlijke plantaardige insecticiden
| Verpakking: | 40 g/zak of op maat |
|---|---|
| Proefproef: | Beschikbaar |
| Actief bestanddeel: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Groentenbescherming Milieuvriendelijk Veilig insecticide voor de bescherming van gewassen
| Toepassingstarief: | Afhankelijk van het product |
|---|---|
| Actief bestanddeel: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Naam: | Biologisch Pesticide |
Milieuvriendelijke SeNPV BT Pesticiden voor gewasbescherming
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
PrGV met BT WP Insecticide voor verschillende plantaardige plagen Landbouwpesticiden met lage residuen
| Verzendweg: | Zee-Landlucht |
|---|---|
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
Biologisch bestrijdingsmiddel WP Natuurlijk insecticide Nuclear Polyhedrosis Virus SeNPV Goed effect op koolworm
| Classificatie: | Biologisch Pesticide |
|---|---|
| Productnaam: | SeNPV+Bt |
| Actief bestanddeel: | 10000 PIB/mg SeNPV+16000IU/mg Bt |
Effectief bestrijdingsmiddel voor koolwormen rupsen 100% natuurlijk veilig biologisch product
| Naam: | Biologisch Pesticide |
|---|---|
| Actief bestanddeel: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Doelgewassen: | Groenten van de soort Brassicacea |
PrGV BT Niet-toxisch Landbouw Biologische insecticiden Biologische plantaardige pesticiden Landbouw Pesticidespray
| Bestrijding van plagen: | Plutella xylostella, koolrasper, Spodoptera exigua, maïsborer, soja-pod-borer |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
Het organische Biologische Pesticide wp 20-50g vergde 15L-Waterbrandkast voor rond Mensen en Huisdieren
| Dosering (wp): | 20-50g Nodig 15L-Water |
|---|---|
| Naam: | Biologisch Pesticide |
| Doelongedierte: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella, Spodoptera Frugiperda |
Biologische landbouw Chemische bestrijdingsmiddelen voor gewassen Virus van nucleaire polyhedrose AcNPV
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |

