Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ cabbage moth pesticide ] bij elkaar passen 191 producten.
Biologisch insecticide in poeder om de diamantmoot te doden
| Classificatie: | Biologisch bestrijdingsmiddel |
|---|---|
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
SeNPV Bacillus Thuringiensis Organisch insecticide Spray Groene kool Pesticide Dood Bieten Legerworm
| Verzendweg: | Zee-Landlucht |
|---|---|
| Actief bestanddeel: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
| Proefproef: | Beschikbaar |
Biologisch bestrijdingsmiddel Natuurlijke plantaardige insecticiden
| Verpakking: | 40 g/zak of op maat |
|---|---|
| Proefproef: | Beschikbaar |
| Actief bestanddeel: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Verwijder bieten, legerworm, koolworm, diamantenmotte, natuurlijk met biologisch pesticide, natuurlijk plantaardig insecticide
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
|---|---|
| Formulier: | Poeder |
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
Biologisch plantaardig insecticide poeder Vloeistof Doodt koolworm Diamondback Moth 200 ml Fles
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
|---|---|
| Classificatie: | Biologisch bestrijdingsmiddel |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
2 jaar houdbaarheid en organisch pesticide voor kool kool worm schade spray Toepassingsmethode
| Toepassingsmethode: | Spray |
|---|---|
| Besmettelijke plagen: | Koolwormen |
| Residu: | Nee |
Biologisch Biologisch Pesticide Natuurlijk Insecticide Sachet Fles 10M PIB/mg PrGV 0,2% Bt
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
|---|---|
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
Natuurlijke organische insecten virale bestrijdingsmiddelen PrGV & Bt WP voor groenten Pieris Rapae Granulosis Virus NPV Biopesticide
| Bestrijding van plagen: | Plutella xylostella, koolrasper, Spodoptera exigua, maïsborer, soja-pod-borer |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
ODM Eco-vriendelijk Biologisch Pesticide tegen Koolwitje
| Bestrijding van plagen: | Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot, Parocneria orienta |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20086030 |
AcNPV & 10% Chlorfenapyr Tomaten Fruitworm Insecticide Voor koolwormen
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |

