Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ bti mosquito larvae killer powder ] bij elkaar passen 9 producten.
Thuringiensis Subsp. Bti Mosquito Larve Killer Voor Water 1200ITU/Mg Bacillus
| ongedierte: | Larven van muggen |
|---|---|
| Formulering: | Wp |
| Actief ingrediënt: | 1200 ITU/mg |
1200ITU/Mg BTi Muggenlarven Doodspray Dood de groep grondig
| Doelongedierte: | Wigglers, zoals Culex, Aedes, Anopheles en Blackfly Larve, Mug Larve |
|---|---|
| Toepassingstarief: | 2-3 ml/m2 |
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
Wriggler Insecticide Mosquito Larvae Killer Yellow Powder 1200ITU/mg BTi Drains Ponds Water Features Use
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Africa Market Biological Mosquito Larvae Killing BTi Powder Summer Hot Sale
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Insecticide tegen de larven van muggen van Unioasis 1200 ITU/mg BTi voor slachthuizen in pluimveehouderijen
| Bestrijding van plagen: | Larven van muggen |
|---|---|
| Classificatie: | Microbiële bestrijdingsmiddelen |
| Formulering: | Wp |
WL20100260 Mosquito Larve Killer Anti Mosquito Powder Bacillus Thuringiensis subsp
| Veiligheidsinformatie: | Houd uit het bereik van kinderen |
|---|---|
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
Mosquitoes Killer Powder Insecticide Larvae Attractant Bacillus thuringiensis BTi
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Brown Powder Insecticide Mosquito Larvae Killing 1200 ITU/Mg BTi Israel subspecies
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Insecticidesproei om wigglers te doden zoals Culex Aedes Anopheles Blackfly Larven Mug Larven
| Verpakking: | 100 g/zak, 25 kg/trommel, of aangepast |
|---|---|
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Toepassingstarief: | 2-3 ml/m2 |
1

