Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ bti mosquito larvae insecticide ] bij elkaar passen 35 producten.
Zomer BTi Muggenlarven Insecticide Lokval Val Dood Wrigglers Larven Snel
| Bestrijding van plagen: | Wigglers, zoals culex, aedes, anopheles en blackfly larve, mug larve, enz. |
|---|---|
| Classificatie: | Microbiële bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
WP BTi Muggen Larven Insecticide aas Dood Wigglers Culex Like Aedes Anopheles Blackfly Larve
| Bestrijding van plagen: | Wigglers, zoals culex, aedes, anopheles en blackfly larve, mug larve, enz. |
|---|---|
| Classificatie: | Microbiële bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
Biologische spray plus BTi muggenlarvenverdelger muggeninsecticide voor Aedes Culex
| Productnaam: | Biologisch muggenbestrijdingsmiddel |
|---|---|
| Bestrijding van plagen: | Larven van muggen |
| Actief bestanddeel 1: | Muggendensovirus,MDV |
Thuringiensis Subsp. Bti Mosquito Larve Killer Voor Water 1200ITU/Mg Bacillus
| ongedierte: | Larven van muggen |
|---|---|
| Formulering: | Wp |
| Actief ingrediënt: | 1200 ITU/mg |
1200ITU/mg BTi Muggenlarvenverdelger
| Bestrijding van plagen: | Wigglers, zoals culex, aedes, anopheles en blackfly larve, mug larve, enz. |
|---|---|
| Classificatie: | Microbiële bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
1200ITU/Mg BTi Muggenlarven Doodspray Dood de groep grondig
| Doelongedierte: | Wigglers, zoals Culex, Aedes, Anopheles en Blackfly Larve, Mug Larve |
|---|---|
| Toepassingstarief: | 2-3 ml/m2 |
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
1200ITU/Mg Bti Muggenlarveverdelger voor water Urban River Rice Field 100g
| Bestrijding van plagen: | Larven van muggen |
|---|---|
| Classificatie: | Microbiële bestrijdingsmiddelen Bti |
| Formulering: | Wp |
Insecticide BTi Muggenlarven Lokmiddel Doden Rupsen Culex Aedes Anopheles Zwarte Vlieg Larve
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Biologisch muggenlarveverdelger MDV BTi Insecticide voor broedplaatsen van muggenlarven
| Productnaam: | Biologisch muggenbestrijdingsmiddel |
|---|---|
| Bestrijding van plagen: | Larven van muggen |
| Actief bestanddeel 1: | Muggendensovirus,MDV |
Insecticidesproei om wigglers te doden zoals Culex Aedes Anopheles Blackfly Larven Mug Larven
| Verpakking: | 100 g/zak, 25 kg/trommel, of aangepast |
|---|---|
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Toepassingstarief: | 2-3 ml/m2 |

