Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ bt natural vegetable insecticides ] bij elkaar passen 196 producten.
Biologische landbouw Bacillus Thuringiensis 16000IU/mg WP Microbiële bestrijdingsmiddelen
| Productnaam: | Bt (Bacillus Thuringiensis) |
|---|---|
| inhoud van het werkzame bestanddeel: | 16000 IE/mg Bt |
| Doelongedierte: | Lepidoptera Diptera Coleoptera Plagen |
Effectief Fall Armywrom Control Actieve plagen fall armyworm spodoptera frugiperda met 2 jaar houdbaarheid
| Gebruik: | Larvalstadium |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
| Verzendweg: | Zee-Landlucht |
Effectieve brown maize plantenpesticiden voor de bestrijding van maïs larva stadium formule bieten legerworm schade
| Toepassingstarief: | 20 g per 15 liter water |
|---|---|
| Verzendwijze: | Zee-Landlucht |
| Toepassing: | Maïs, fruit, groenten |
Onverslaanbare valwormbestrijding in maïsvloeibare formulering voor effectief beheer van het larvastadium
| Gebruik: | Larvalstadium |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
| Fabrikant: | Wuhan Unioasis Biologische Technologie Co., Ltd. |
Herfstworm in Afrika een gids voor geïntegreerde plaagbestrijding
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
|---|---|
| Vervaardiging: | Vloeistof |
| Shelf Life: | 2 Years |
63% Monosultap 0,6% Thuricide Bacillus Thuringiensis Caterpillar Killing Rice Borer Spray
| Bestrijding van plagen: | Chilo suppressalis, paarse rijstborer |
|---|---|
| Classificatie: | Biochemische & Bt-pesticiden |
| ICAMA REG.NO.: | PD20092500 |
Biochemische monosultappoederbestrijdingsmiddelen voor rijstgewassen
| Bestrijding van plagen: | Chilo suppressalis, paarse rijstborer |
|---|---|
| Classificatie: | Biochemische & Bt-pesticiden |
| ICAMA REG.NO.: | PD20092500 |
Krachtige en effectieve bieten chemische biologische bestrijding van legerwormen in maïs 2 jaar houdbaarheid 20 g per 15 liter water toepassingsgraad
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Vervaardiging: | Wuhan Unioasis Biologische Technologie Co., Ltd. |
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
Systemische vloeibare spray voor maïsbescherming tegen de herfstworm
| Toepassingstarief: | 20 g per 15 liter water |
|---|---|
| Vervaardiging: | Wp |
| Soort leverancier: | Voorraad |
Milieuvriendelijke bestrijdingsmiddelen voor gewassen Plutella Xylostella Spodoptera Frugiperda
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| : |

