Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ biological pesticides with bacillus thuringiensis ] bij elkaar passen 167 producten.
Biochemische monosultappoederbestrijdingsmiddelen voor rijstgewassen
| Bestrijding van plagen: | Chilo suppressalis, paarse rijstborer |
|---|---|
| Classificatie: | Biochemische & Bt-pesticiden |
| ICAMA REG.NO.: | PD20092500 |
OEM Pesticiden voor rijstgewassen 63% Monosultap Insecticiden Insektenbestrijding
| Bestrijding van plagen: | Chilo suppressalis, paarse rijstborer |
|---|---|
| Classificatie: | Biochemische & Bt-pesticiden |
| ICAMA REG.NO.: | PD20092500 |
Laag residu Bt Rijstgewassen Pesticiden geformuleerd WP voor thee Groente Maïs Katoen Tabak met ICAMA
| ICAMA REG.NO.: | PD20097862 |
|---|---|
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Classificatie: | Pesticiden |
De organische Pesticiden voor de Landbouw van het Nodig 15L Water van 50ml Sc varieert Toepassingstarief
| Type: | Biologisch |
|---|---|
| Actief bestanddeel: | De Bacil Thuringiensis van het insectvirus |
| Dosering (Sc): | 50ml nodig 15L-Water |
Effectieve brown maize plantenpesticiden voor de bestrijding van maïs larva stadium formule bieten legerworm schade
| Toepassingstarief: | 20 g per 15 liter water |
|---|---|
| Verzendwijze: | Zee-Landlucht |
| Toepassing: | Maïs, fruit, groenten |
Eco Vriendschappelijke Biologische Insecticiden voor Gewasbescherming
| Toepassingstarief: | 50ml/15L water |
|---|---|
| Productnaam: | Biologische Insecticiden |
| Toepassingstiming: | Na 4pm in de middag |
Plaagverdelger Organisch katoenpesticide Nuclear Polyhedrosis Virus Dood katoen Bollworm Biologische insecticiden HaNPV
| Logo's: | Ondersteuning aanpassen |
|---|---|
| Actief bestanddeel: | 10 miljoen PIB/ml HaNPV+2000IU/ml Bt |
| Doelongedierte: | Cotton Bollworm, Tobacco Budworm |
Biologisch muggenlarveverdelger MDV BTi Insecticide voor broedplaatsen van muggenlarven
| Productnaam: | Biologisch muggenbestrijdingsmiddel |
|---|---|
| Bestrijding van plagen: | Larven van muggen |
| Actief bestanddeel 1: | Muggendensovirus,MDV |
Wonderdodend bestrijdingsmiddel HaNPV Dood Tabak Helicoverpa Assulta Katoen Professionele insecticide
| Veiligheidsmaatregelen: | Draag beschermende kleding en uitrusting |
|---|---|
| Toepassing: | Katoen, tabak, peper |
| Type: | Biologisch Pesticide |
ODM Natuurlijke theeplant Biologische insecticiden Spray EoNPV Nuclear Polyhedrosis Virus
| Bestrijding van plagen: | Tea geometrid, Euproctis pseudoconspersa Strand |
|---|---|
| Classificatie: | Biologische insectenvirusbestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG. nr. :: | PD20086035 |

