Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ biological pesticides with bacillus thuringiensis ] bij elkaar passen 167 producten.
1200ITU/mg BTi Muggenlarvenverdelger
| Bestrijding van plagen: | Wigglers, zoals culex, aedes, anopheles en blackfly larve, mug larve, enz. |
|---|---|
| Classificatie: | Microbiële bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
1200ITU/Mg Bti Wriggler Killer Larvicide Control Insecten Muggen Populatie
| Bestrijding van plagen: | Larven van muggen |
|---|---|
| Classificatie: | Microbiële bestrijdingsmiddelen Bti |
| Vervaardiging: | Wp |
SC PrGV+0,2% Bt Natuurlijke plantaardige NPV Insecticiden Tomaten Planten plantaardige worm Spray
| Bestrijding van plagen: | Plutella xylostella, koolrasper, Spodoptera exigua, maïsborer, soja-pod-borer |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
Insecticide tegen de larven van muggen van Unioasis 1200 ITU/mg BTi voor slachthuizen in pluimveehouderijen
| Bestrijding van plagen: | Larven van muggen |
|---|---|
| Classificatie: | Microbiële bestrijdingsmiddelen |
| Formulering: | Wp |
Veilig en effectief insecticide muggenlarve-dodelijk sproei
| Aanwendingswijze: | Spray |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | WL20100260 |
| Verpakking: | 100 g/zak, 25 kg/trommel, of aangepast |
Onverslaanbare valwormbestrijding in maïsvloeibare formulering voor effectief beheer van het larvastadium
| Gebruik: | Larvalstadium |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
| Fabrikant: | Wuhan Unioasis Biologische Technologie Co., Ltd. |
AcNPV & 10% Chlorfenapyr Tomaten Fruitworm Insecticide Voor koolwormen
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097412 |
Landbouw Biologische uien Insecticide Natuurlijke insectenwerende middelen voor groenten 1% PrGV
| Bestrijding van plagen: | Plutella xylostella, koolrasper, Spodoptera exigua, maïsborer, soja-pod-borer |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
Kruisbloemige groenten Spodoptera exigua Spodoptera litura Biopesticide Planteninseticide
| Houdbaarheid: | Twee jaar. |
|---|---|
| Milieueffecten: | Laag aan niets |
| Dosering: | 15 g 15 liter water nodig |
Herfstworm in Afrika een gids voor geïntegreerde plaagbestrijding
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
|---|---|
| Vervaardiging: | Vloeistof |
| Shelf Life: | 2 Years |

