Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ biological pesticide for beet armyworm ] bij elkaar passen 39 producten.
AcNPV Bt Biologische insecticiden voor de bestrijding van koolwitte motten, bieten en legerwormen
| Naam van het product: | Biologische Insecticiden |
|---|---|
| Werkwijze: | Insecticidetoxine |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
Biologisch insecticide in poeder om de diamantmoot te doden
| Classificatie: | Biologisch bestrijdingsmiddel |
|---|---|
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
Krachtig WP Spodoptera Exigua Doodgevend Bio-pesticide SeNPV Biologische certificering zonder residu
| Formulier: | poeder |
|---|---|
| Verpakking: | 40 g/zak of op maat |
| Classificatie: | Biologisch bestrijdingsmiddel |
Biologisch Biologisch Pesticide Natuurlijk Insecticide Sachet Fles 10M PIB/mg PrGV 0,2% Bt
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
|---|---|
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
Verwijder bieten, legerworm, koolworm, diamantenmotte, natuurlijk met biologisch pesticide, natuurlijk plantaardig insecticide
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
|---|---|
| Formulier: | Poeder |
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
Biologisch plantaardig insecticide poeder Vloeistof Doodt koolworm Diamondback Moth 200 ml Fles
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
|---|---|
| Classificatie: | Biologisch bestrijdingsmiddel |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
OEM Maïsgewassen Pesticiden insecticide Emamectine Benzoate & Bt & Chlorfenapyr SC
| Bestrijding van plagen: | Beet Armyworm, Plutella xylostella, Spodoptera litura, Raps, Spodoptera armyworm, Groenteboor, bladm |
|---|---|
| Classificatie: | Chemische & Bt & Chemische samengestelde pesticiden |
| ICAMA REG.NO.: | PD20150309 |
20,4% Emamectine benzoate Bt Maïsborer Pesticide Insecticide Voor paddygewassen
| Bestrijding van plagen: | Beet Armyworm, Plutella xylostella, Spodoptera litura, Raps, Spodoptera armyworm, Groenteboor, bladm |
|---|---|
| Classificatie: | Chemische & Bt & Chemische samengestelde pesticiden |
| ICAMA REG.NO.: | PD20150309 |
PrGV met BT WP Insecticide voor verschillende plantaardige plagen Landbouwpesticiden met lage residuen
| Verzendweg: | Zee-Landlucht |
|---|---|
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
Biologische biologische insecticiden voor de landbouw Bt Voor kool en groenten Bacillus Thuringiensis
| Bestrijding van plagen: | Koolraap, Plutella xylostella, Euproctis pseudoconspersa, rijstbladroller, Helicoverpa armigera, hel |
|---|---|
| Classificatie: | Microbiële bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20097862 |

