Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ bacillus thuringiensis for cabbage worms ] bij elkaar passen 160 producten.
Effectieve biologische insecticiden Geen residu Infecteren koolworm eieren
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
|---|---|
| Besmettelijke plagen: | Koolwormen |
| Toepassingstiming: | Na 16:00 uur. |
Geen resistentie tegen virussen Biopesticide PrGV Bt Verwijder koolwormen Lage toxiciteit Effectieve bestrijdingsmiddelen
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| : |
Effectieve bestrijding van plagen met SeNPV en Bacillus Thuringiensis Fall Armywrom Beet Armywrom Control Solution
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |
|---|---|
| Toepassingstarief: | 20 g per 15 liter water |
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
SC Formulering Biologische insecticiden Geen residu koolwormspray Langdurige plaagpreventie
| Actief ingrediënt: | Pierisrapae Granulosis Virus +Bt |
|---|---|
| Toepassingstarief: | 180-270 g product per hectare |
| Toepassingstiming: | Na 16:00 uur. |
Biologisch insecticide in poeder om de diamantmoot te doden
| Classificatie: | Biologisch bestrijdingsmiddel |
|---|---|
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
Biologisch plantaardig insecticide poeder Vloeistof Doodt koolworm Diamondback Moth 200 ml Fles
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
|---|---|
| Classificatie: | Biologisch bestrijdingsmiddel |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
Effectief bestrijdingsmiddel voor koolwormen rupsen 100% natuurlijk veilig biologisch product
| Naam: | Biologisch Pesticide |
|---|---|
| Actief bestanddeel: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Doelgewassen: | Groenten van de soort Brassicacea |
Biologische plaagbestrijding voor tomaten bloemkool SeNPV bacillus thuringiensis voor wormbestrijding
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| : |
DpCPV Pest Bio Bacillus Thuringiensis Insecticide Virus Ingrediënt voor groentetuin
| Bestrijding van plagen: | Dendrolimus punctatus, Amerikaanse witte mot, Parocneria orienta |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20086030 |
Microbiële insecticide Bio Bacillus Thuringiensis SeNPV Nuclear Polyhedrosis Virus
| Bestrijding van plagen: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20080627 |

