Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ agricultural biological insecticides ] bij elkaar passen 151 producten.
PrGV Bacillus Thuringiensis Natuurlijke insectenspray Organisch insecticide voor aubergines Vochtbaar poeder
| Productnaam: | PrGV.Bt |
|---|---|
| Vervaardiging: | Vochtig poeder |
| Kleur: | Bruin |
Pesticiden voor katoengewassen Zuivere biologische bereiding Katoenplantbedrijven Plaagbestrijding
| Productnaam: | 10 miljoen PIB/ml HaNPV+2000IU/ml Bt |
|---|---|
| Vervaardiging: | SC |
| Doelongedierte: | Cotton Bollworm, Oosterse Tabakknopworm |
PrGV met BT WP Insecticide voor verschillende plantaardige plagen Landbouwpesticiden met lage residuen
| Verzendweg: | Zee-Landlucht |
|---|---|
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
Effectief natuurlijk insecticide poeder SC biologisch gecertificeerd voor het elimineren van schadelijke plagen
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Groenten van de soort Brassicacea |
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
Gecertificeerd natuurlijk plantaardig insecticide poeder/vloeistof 10 miljoen PIB/mg PrGV 0,2% Bt milieuvriendelijk
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
|---|---|
| Formulier: | Poeder/vloeistof |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
Biologisch bestrijdingsmiddel Natuurlijke plantaardige insecticiden
| Verpakking: | 40 g/zak of op maat |
|---|---|
| Proefproef: | Beschikbaar |
| Actief bestanddeel: | 10000 PIB/mg SeNPV 16000IU/mg Bt |
Ecologisch SC Biologisch Pesticide PrGV.Bt Biologische pesticiden voor de landbouw
| Bestrijding van plagen: | Plutella xylostella, koolrasper, Spodoptera exigua, maïsborer, soja-pod-borer |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
Biovirusbestrijdingsmiddel PrGV BT Pulver Spray Insecticide voor groentenplant
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |
|---|---|
| Verpakking: | 200 ml/fles, 40 g/zak |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
Landbouw Biologische uien Insecticide Natuurlijke insectenwerende middelen voor groenten 1% PrGV
| Bestrijding van plagen: | Plutella xylostella, koolrasper, Spodoptera exigua, maïsborer, soja-pod-borer |
|---|---|
| Classificatie: | Natuurlijke organische bestrijdingsmiddelen |
| ICAMA REG.NO.: | PD20120875 |
Verwijder bieten, legerworm, koolworm, diamantenmotte, natuurlijk met biologisch pesticide, natuurlijk plantaardig insecticide
| Gevolgen: | Vernietig bieten, legerworm, koolworm, diamantenmoth |
|---|---|
| Formulier: | Poeder |
| Certificeringen: | Biologisch, niet giftig |

