Alle producten
-
Biologische Insecticiden
-
Biologisch Pesticide
-
Natuurlijke plantaardige insecticiden
-
Pesticiden voor maïsgewassen
-
Pesticiden voor fruitbomen
-
Pesticiden voor rijstgewassen
-
Pesticiden voor katoengewassen
-
Insecticide tegen theebomen
-
Biologisch fungicide
-
Biologische Meststof
-
Het Gel van het kakkerlakkenaas
-
De Moordenaar van het huisongedierte
-
De larven van muggen doden
-
Z-9-tricosene
-
Vlieg Dodend Aas
-
Ant Killing Bait
-
Organische Thee
zoekwoorden [ 6 bactericide spray for crops ] bij elkaar passen 11 producten.
Bactericide 6% Kasugamycine Sterke Permeabiliteit Breed toepassingsgebied Spray Drip Rice Disease Control
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
6% Kasugamycine SC Landbouw Bactericide Prevent Cure Soft Rot Chinese kool Aardappel Zwarte Leg
| Houdbaarheid van het product: | 2 jaar |
|---|---|
| Verzendweg: | Zee-Landlucht |
| Naam van het product: | Kasugamycine |
Pesticide Production License Rice Blast Elimination Bactericide 6% Kasugamycin
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
Landbouwantibioticum Bactericide Bestrijding Ziekte van Citrus Rijst Chinese Kool Aardappel Meloen
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
| : |
CY30 Bacillus Velezensis Bactericide Cure Tomaat Chili Anthracnose
| Doel van de preventie: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani, evenals verschil |
|---|---|
| Classificatie: | Meststof |
| Specificatie: | 25 kg/vat, 4 l/vat |
Laag toxisch bestrijdingsmiddel Breed spectrum productievergunning Rijst ontploffing eliminatie Bactericide 6% Kasugamycine
| Packaging Details: | Customized |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/c, t/t |
Microbiële agent CY30 Bacillus Velezensis Bactericide Cure Tomato Leaf Mold Blight Fertilizer
| Doel van de preventie: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani, evenals verschil |
|---|---|
| Classificatie: | Meststof |
| Specificatie: | 25 kg/vat, 4 l/vat |
Bactericide 6% Kasugamycine SC Goed effect op rijstblaas Citrus Bacteriële kanker
| Oplosbaarheid van het product: | In water oplosbaar |
|---|---|
| Productvorm: | Oplosbaar geconcentreerd |
| Productdoelstelling: | Schimmelziekten |
Microbiële agent CY30 Bacillus Velezensis Voorkomen van de ziekte van theeplanten
| Doel van de preventie: | Phytophthora capsicum, Fusarium putrescens, Fusarium oxysporum, Rhizoctonia solani, evenals verschil |
|---|---|
| Classificatie: | Meststof |
| Specificatie: | 25 kg/vat, 4 l/vat |
Unioasis Pesticide Fungicide 37% Difenoconazol Voor Scab Anthracnose Blight
| Actief object: | Rijsschilfolie, blaas, koji, tarwe schors, tarwe poedervormige schimmel, groente poedervormige schim |
|---|---|
| Classificatie: | Fungicide |
| ICAMA REG.NO.: | PD20170483/PD20142607 |

